Badırga OSB 4. Cadde No:3 Nilüfer / BURSA tyt@tytkaucuk.com
img
Kurumsal

Şirket Profili

img
img

1960'tan
Günümüze

Şirket Profili

TYT Kauçuk

Metal Makine Oto Yedek Parça San. ve Tic. Ltd. Şti.

T.Y.T. Kauçuk Metal Limited Şirketi’nin temelleri 1960 yılında Mustafa Tezcan ve Hasan Tezcan tarafından Bursa’da atılmıştır. Ticari faaliyetlerine Kolektif Şti. olarak başlayan firmamız 1995 yılında yenilenen yüzü ile T.Y.T. Kauçuk Metal Makina Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. olarak kalitesinden ödün vermeden üretim ve tedariğe günümüze kadar devam etmektedir.

T.Y.T. Kauçuk Otomotiv Sektörü olmak ile beraber traktör emniyet kabinleri, ağır sanayi kauçuk parçaları, endüstriyel ekipman vb. Gibi ürünlerde kullanılan kauçuk parça üretimini yapmaktadır.

Şirketimiz faaliyet gösterdikleri alanlarda gerek üretim kaliteleri gerekse vizyon ve felsefeleri ile belirleyici konumda olmayı amaç edinmiş, sürekli ilerleyerek üretimine, kaliteye ve istihdama katkılarını arttırmak için giderek daha büyük ve güçlü olmayı hedeflemiştir.

  • Sosyal Sorumluluk Bilinci ve Ekip Başarısı,
  • Müşteri ve Çözüm Odaklı Yaklaşım,
  • Esnek ve Dinamik İşletme Yapımız,
  • Şeffaflık ve Dürüstlük İlkesi ile Hareket

Vizyon ve Misyonumuz

VİZYONUMUZ

Kauçuk sektöründe mükemmel kalite, fiyat ve müşteri odaklı çalışmasıyla dünya standardında üretim yapan lider firmalardan biri olmak.

MİSYONUMUZ

Kauçuk ve plastik alanı,sistem parçalarının tasarımı ve üretiminde tüm paydaşlarının taleplerine dinamik ve esnek yapısıyla hızlı cevap veren, otomotiv sektörünün tercih edilen, çevreye ve insana duyarlı bir şirket olmaktır.

img
bg
docxfilePDF